Bliżej fotograficznych marzeń. Caritas z zajęciami dla niepełnosprawnych

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Jak prawidłowo uchwycić ulotne chwile w migawce aparatu? Taką wiedze zgłębiali uczestnicy zajęć fotograficznych, które odbywają się w ramach drugiego etapu projektu realizowanego przez Caritas Diecezji Sandomierskiej pod nazwą „Samodzielność drogą do sukcesu - zwiększenie samodzielności osób niepełnosprawnych”.

Zajęcia fotograficzne uczą nie tylko obsługi aparatu, aby uchwycić to co nas otacza, ale jak wyjaśnia instruktor zajęć Wojciech Śwircz te zajęcia są wieloaspektowe, ponieważ uczą artystycznego podejścia do otaczającej nas rzeczywistości.

Realizowany przez Caritas Diecezji Sandomierskiej projekt „Samodzielność drogą do sukcesu – zwiększenie samodzielności osób niepełnosprawnych” swoim wsparciem obejmuje 21 osób.  Zadanie współfinansowane jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe