Dzień Edukacji Narodowej w Staszowie. 55 nauczycieli wyróżnionych przez burmistrza Staszowa

  • 13.10.2021, 23:34 (aktualizacja 14.10.2021, 00:39)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej zorganizowany przez gminę Staszów z pewnością na długo zapisze się w pamięci nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty, który dziś w Staszowskim Ośrodku Kultury zostali wyróżnieni. Uroczystość Dnia Nauczyciela uświetnili swoim występem uczniowie staszowskich szkół podstawowych oraz młodzi artyści ze Staszowskiego Ośrodka Kultury.

Doroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w Staszowie są okazją do tego, by podczas uroczystej gali wręczyć nagrody i wyróżnienia nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym pracującym w szkołach prowadzonych przez gminę Staszów. 


Uroczystość odbywająca się dziś w Staszowskim Ośrodku Kultury nie mogłaby odbyć się bez podziękowań, które w stronę zgromadzonych nauczycieli skierowali burmistrz Staszowa, Leszek Kopeć oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Staszowie, Ireneusz Kwiecjasz.


W trakcie dzisiejszego wydarzenia odznaczenia i nagrody przyznano 55 osobom. 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe