Dzień Edukacji Narodowej w Sandomierzu. 14 nauczycieli z nagrodami Burmistrza Sandomierza

Dzień Edukacji Narodowej w Sandomierzu. 14 nauczycieli z nagrodami Burmistrza… Fot. Gmina Sandomierz Dzień Nauczyciela na Zamku Królewskim w Sandomierzu.

Podziel się:

Oceń:

14 nauczycieli ze szkół podstawowych i przedszkoli prowadzonych przez gminę Sandomierz otrzymało nagrody burmistrza Sandomierza. Po 3000 złotych trafiło na ręce nauczycielek ze szkół podstawowych nr 1, 2, 3 i 4 oraz nauczycielek przedszkoli samorządowych nr 1, 3 i 5. Nagrodę otrzymały również dyrektorki przedszkoli samorządowych: Dorota Strugała, Agata Hajduk i Renata Pacholczak.

Miejskie obchody Dnia Nauczyciela odbyły się na Zamku Królewskim w Sandomierzu. Oprócz wręczenia nagród burmistrza miasta, uroczyście wręczono dokument potwierdzający uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego dla Moniki Dziubińskiej, nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu. 

Życzenia wytrwałości i radości z wykonywania zawodu nauczyciela, życzyła zebranym Małgorzata Lipa, naczelnik wydziału zamiejscowego Kuratorium Oświaty w Kielcach. Na ręce nauczycieli, którzy wykazali się szczególną postawą wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia autorstwa Urzędu Miejskiego w Sandomierzu. 

 

Piotr Andryka | [email protected]

Zdjęcia (13)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe