Na targu w Opatowie królowały stroiki nagrobne

Na targu w Opatowie królowały stroiki nagrobne Fot. Jerzy Strzyż | Telewizja STV.PL Na targu w Opatowie królowały stroiki nagrobne

Podziel się:

Oceń:

Na środowym targu w Opatowie widać było zbliżającą się uroczystość Wszystkich Świętych o czym świadczyła duża liczba stoisk z nagrobnymi wiązankami i zniczami. Ceny warzyw, owoców i żywności kształtowały się na ubiegłotygodniowym poziomie.

Za wiązankę ze sztucznych kwiatów w zależności od wielkości żądano od 40 do 165 zł. Za znicze trzeba było zapłacić od kilku do kilkudziesięciu zł. 

Na jednym stoisku można było nabyć szatkowaną na miejscu kapustę. Za 10 kg worek sprzedawca wraz usługą życzył sobie 15 zł. 

Oferowano też drewniane kosiska po 35 zł sztuka. Nie brakowało staroci.

(JAZ)

Jerzy Strzyż | [email protected]

Zdjęcia (31)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe