Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Starszych. Podopieczni Michała Złotka zasłużenie wygrali w Opatowie

Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Starszych. Podopieczni Michała Złotka… Fot. Jerzy Strzyż | Telewizja STV.PL

Podziel się:

Oceń:

Wisła Sandomierz przez pełne 90 minut była zespołem zdecydowanie lepszym. W I połowie gospodarze próbowali dorównać przeciwnikowi, to w II odsłonie mieli niewiele do powiedzenia.

OKS – Wisła 0:4
0:1 Ozdoba 32;
0:2 Sochacki 57’
0:3 Wódz 62’
0:4 Sochacki 72’

OKS: Gromczyk, Stępień, Zając, Kaptur, Jasiński, Szostak, Łygaś, Zimnicki, Gawłowski, Bator, Mizera, Borek, Maliński, Głazek, Swatek, Cedrowicz, Sikora, Karek.

Wisła: Paw, Sochacki, Rędziak, Siudy, Mierzwa, Surowiec, Wódz, Czarnecki, Kilarski, Banaś, Piętowski, Konarski, Sykucki, Wojtoń, Ozdoba, Mroczkowski.

Po odejściu Batora, Kwiatka, kontuzji Adamskiego drużyna Mariusza Kadeli nie jest w stanie toczyć wyrównanych pojedynków z rywalami, którzy przewyższają zespół z Opatowa pod względem fizycznym, technicznym. Było to widać także w sobotnim meczu. Stoperzy Wisły spokojnie poradziliby sobie w meczach seniorów.
Pierwsza odsłona w której przyjezdni zdobyli tylko jedną bramkę, nie wskazywała na wysoką porażkę gospodarzy. Niestety indywidualne błędy piłkarzy Kadeli zaowocowały bramkami.