O funduszach europejskich dla lokalnych stowarzyszeń

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przedstawiciele stowarzyszeń w towarzystwie seniorów z Dziennego Domu Seniora i Klubu Senior+ w Ożarowie mieli okazję do zapoznania się tematyką wykorzystania funduszy unijnych w lokalnym aspekcie. Organizatorem kolejnego już spotkania w Ożarowie była Fundacja Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego.
Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez ŚIST projektu, z którego mogą skorzystać wszyscy, jednak w głównej mierze skierowany jest dla organizacji pozarządowych.
O tym, że fundusze europejskie pomagają w rozwoju i poprawiają realia naszego codziennego życia wiemy chyba wszyscy. Nie każdy jednak wie jakie szanse i zagrożenia ze sobą ich wykorzystanie niesie.
 
Oprócz tematycznych spotkań i seminariów w ramach realizowanego projektu Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego planuje w najbliższej przyszłości wydać informacyjne broszury oraz publikować tematyczne artykuły. W ramach projektu prowadzona będzie również strona internetowa. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać również z indywidualnych konsultacji z ekspertami ŚIST-u.
 
Materiał opracowano w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, finansowanego poprzez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe