Nocne zderzenie Audi i Peugeota w Wólce Lipowej

  • 14.09.2021, 17:18 (aktualizacja 14.09.2021, 17:22)
  • Źródło: Komenda Powiatowa PSP w Opatowie
Nocne zderzenie Audi i Peugeota w Wólce Lipowej Fot. KP PSP w Opatowie Nocne zderzenie Audi i Peugeota w Wólce Lipowej

Podziel się:

Oceń:

13 sierpnia 2021 r. w godzinach nocnych Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej, stwierdzono zderzenie dwóch samochodów osobowych marki Audi i Peugeot na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Wólka Lipowa. Samochodami podróżowało łącznie pięć osób, które w momencie dojazdu na miejsce pierwszego zastępu znajdowały się poza pojazdami. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. W pojazdach odłączono akumulatory i  zakręcono zawór butli LPG w jednym z nich.

W działaniach udział brało łącznie 4 zastępy: JRG Opatów, JRG Lipsko, OSP Brzozowa i OSP Tarłów.

Źródło: Komenda Powiatowa PSP w Opatowie

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe