Zderzenie osobówek w Gierlachowie. Jeden najechał na drugiego

Zderzenie osobówek w Gierlachowie. Jeden najechał na drugiego Fot. KP PSP Sandomierz Zderzenie osobówek w Gierlachowie.

Podziel się:

Oceń:

Dziś przed 12:00 w Gierlachowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek. Jak powiedział STV st. kpt. Andrzej Włodarczyk z sandomierskiej straży pożarnej, w kolizji udział brały dwie osoby, oboje to kierujący osobówkami.

Nie było to groźne zdarzenie. Jeden pojazd najechał na tył drugiego. Działania straży pożarnej skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. - dodał A. Włodarczyk. 

Przed przybyciem strażaków, na miejscu był już Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił poszkodowanym pomocy medycznej. Kierujący opuścili wcześniej pojazdy o własnych siłach. W zdarzeniu nikt nie odniósł większych obrażeń.

W akcji brało udział 8 strażaków z PSP w Sandomierzu. 

Piotr Andryka | [email protected]

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe