OKS wygrał w Oksie. Zwycięstwo po dwóch porażkach

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na trudnym terenie w Oksie OKS Opatów zdobył 3. punkty. Bardzo dobre spotkanie rozegrali Dziewięcki, Ożdżyński i Kadela.

Przyjezdni starali się grać piłką, jednak jakość murawy i rozmiary boiska nie pozwalały im pokazać pełni umiejętności. Zespół z Opatowa pierwszy stracił bramkę po indywidualnym błędzie jednego z obrońców. Rywale OKS przejęli piłkę i Karpiński ładnym strzałem pokonał Partykę. Po przerwie inicjatywę przejął Opatów. Miejscowi rzadko gościli na przedpolu bramki strzeżonej przez Partykę. Wyrównał Żelaszczyk po dobrym podaniu Ożdżyńskiego. Na kwadrans przed zakończeniem meczu wprowadzony po przerwie Kadela podał precyzyjnie do Frańczaka, który soczystym strzałem umieścił piłkę w siatce bramki Nidy.

Podopieczni trenera Jasińskiego nie kryli radości z wygranej. Zadowolony był też prezes OKS Piotr Łata, który podziękował piłkarzom za mecz.

Jednym z architektów wygranej Opatowa był Szczepan Dziewięcki. Piłkarz, który robi różnicę w środku pola, mimo, że nie jest młodzieniaszkiem.

Materiał powstał we współpracy z Foto Kolor Krzysztof Piwowarczyk.