Modernizacja drogi w Słupczy zakończona. Kolej na Winiary

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Odcinek drogi wojewódzkiej o długości 235 metrów w miejscowości Słupcza został oddany do użytku. Zadowolenia z inwestycji nie krył wójt Gminy Dwikozy Marek Łukaszek. Koszt przedsięwzięcia wyniósł 850 tys. zł. Gmina na zadanie otrzymała wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w kwocie 425 tys. zł. Została poszerzona jezdnia, wybudowano chodniki po jej obu stronach. Oddana do użytku inwestycja była ostatnim etapem zadania „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 777 na terenie Gminy Dwikozy” w miejscowości Słupcza.

Marek Łukaszek zapewnił, że kierowany przez niego samorząd, będzie się ubiegał o środki na modernizację drogi w miejscowości Winiary.  

Jerzy Strzyż | [email protected]

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe