Studenci opatowskiego UTW dbają o kondycję

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałki i piątki studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Opatowie uczestniczą w zajęciach rekreacyjnych. Na bazę ćwiczeń wybrali stadion Opatowskiego Klub Sportowego. W ten sposób dbają o kondycję i zdrowie. Kulturalno – literacka, rękodzieło artystyczne, nordic walking, historia regionalna to sekcje zainteresowań w jakich spełniają się studenci opatowskiego UTW.

Członkowie sekcji potocznie zwanej kijkarze” dwa razy w tygodniu ćwiczą na stadionie Opatowskiego Klubu Sportowego. Sportowe zajęcia są dla nich relaksem, okazją do spotkania, rozmów. W zajęciach rekreacyjnych uczestniczy zwykle kilkunastu studentów. Poniedziałkowy trening z wykorzystaniem kijków do nordic walking poprowadziła Anna Piątkowska. 


Zbigniew Nogal, prezes UTW zaznaczył, że sport to zdrowie o które seniorzy winni dbać szczególnie w czasie pandemii. 

 

Jerzy Strzyż | [email protected]

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe