Piknik Rodzinny w Mściowie. Zbierali pieniądze dla Bartusia Przychodzkiego

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Słoneczna pogoda, mnóstwo atrakcji dla małych i nieco starszych oraz zbiórka pieniędzy dla zmagającego się z poważną chorobą Bartusia Przychodzkiego. W taki sposób niedzielne popołudnie mieszkańcom Mściowa umilił sołtys wspólnie z Radą Sołecką oraz Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich organizując na boisku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II - Piknik Rodzinny.

Podczas Pikniku Rodzinnego w Mściowie na przybyłych oprócz wielu pyszności czekał również bogaty program atrakcji. Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, stoisko z zabawkami oraz malowanie twarzy, wata cukrowa i lody. Starsi uczestnicy niedzielnego wydarzenia w gminie Dwikozy mogli odwiedzić natomiast grillowe stoisko oraz skosztować  smakołyków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Mściowie. Na wszystkich czekały integracyjne gry i zabawy, które dodatkowo wzbogaciły program Pikniku Rodzinnego.

W niedzielę na boisku szkolnym można było spotkać również wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami, w które zbierali pieniądze na leczenie kilkumiesięcznego Bartusia Przychodzkiego chorego na SMA. Na leczenie chłopca potrzeba aż 9 milionów złotych. 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe