Druga z rzędu porażka OKS-u Opatów

Druga z rzędu porażka OKS-u Opatów Fot. Jerzy Strzyż | Telewizja STV.PL Mecz OKS Opatów - Naprzód Jędrzejów

Podziel się:

Oceń:

Konfrontację spadkowiczów z Hummel IV ligi wygrał Naprzód. OKS miał szanse na bramki lecz znów zabrakło skuteczności. Nie zawiedli kibice zespołu gospodarzy, którzy licznie zasiedli na trybunach. Najmłodsi fani piłki nożnej wzięli udział w konkursie strzałów na celność. Piłkarsko było to słabe widowisko. Dużo pracy miał dobrze prowadzący mecz arbiter. Jeden z piłkarzy gości na noszach opuścił plac gry. Kontuzja jakiej doznał była na tyle poważna, że ze stadionu zawodnika zabrała karetka pogotowia.

OKS – Naprzód 0:3
0:1 Borowiecki 4’
0:2 Borowiecki 38’
0:3 Równicki 80’
OKS: Partyka, Łowicki (79 Kadela), Frańczak, Łata, Michalski, Trojanowski, Ożdżyński, Żyłowicz, Jasiński (10 Grzyb, 67 Szemraj), Dziewięcki, Łukawski.

Już na początku spotkania błąd obrońców miejscowych wykorzystał Borowiecki. OKS ruszył do odrabiania strat. Podopieczni trenera Jasińskiego jak na zawołanie marnowali okazje bramkowe. Dodatkowo w 10 min. z powodu kontuzji boisko opuścił grający trener miejscowych. Pod koniec pierwszej połowy na listę strzelców ponownie wpisał się Borowiecki i Naprzód prowadził 0:2. W tej części spotkania OKS miał przynajmniej cztery „setki”, lecz żadnej z nich nie potrafili piłkarze z Opatowa zamienić na bramki.

Po przerwie minimalnie lepiej prezentowali się goście, choć zespół z Opatowa też miał swoje szanse. Wynik spotkania ustalił Równicki pewnie wykorzystując rzut karny.

Jakby było mało nieszczęść, z gry został wyeliminowany Łowicki. Kapitan OKS –u z powodu urazu nie mógł kontynuować gry i w 79 min. został zmieniony.

Władze opatowskiego Klubu ponownie zadbali o kibiców. Dla najmłodszych zorganizowali konkurs strzałów na celność. Najlepsi w nagrodę otrzymali klubowe gadżety. Dwóch dorosłych kibiców, którzy zakupili cegiełki w nagrodę otrzymało niezbędniki kibiców Reprezentacji Polski. Nagrody dla nich ufundował Piotr Religa.

W 30 minucie zawodnik przyjezdnych doznał kontuzji i w efekcie został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala.