Piłkarze OKS Opatów mają zapewnioną opiekę fizjoterapeutyczną

Piłkarze OKS Opatów mają zapewnioną opiekę fizjoterapeutyczną Fot. Telewizja STV.PL Szpital św. Leona w Opatowie

Podziel się:

Oceń:

Zawodnicy Opatowskiego Klubu Sportowego nieodpłatnie będą mogli korzystać z usług fizjoterapeutycznych świadczonych przez Szpital św. Leona w Opatowie. Stosowną umowę podpisali władze placówki medycznej i klubu sportowego.

Od 1 września piłkarze OKS Opatów mają zapewnione konsultacje z fizjoterapeutą oraz zabiegi fizjoterapeutyczne. Zabiegi będą wykonywane w poniedziałki, środy i piątki w godz. 12 –14.


- Wiemy, że sportowcy ulegają kontuzjom. Aby jak najszybciej doszli do pełnej sprawności niezbędne są zabiegi rehabilitacyjne. Taka pomoc ze strony opatowskiego szpitala jest dla nas bardzo cenna –mówi Krzysztof Saramański, wiceprezes OKS Opatów. 


W zamian za usługi medyczne opatowski klub będzie promował miejscowy szpital. Na stadionie zawiśnie baner placówki medycznej. Podczas meczów będą czytane reklamy i ogłoszenia przygotowane przez opatowską lecznicę. Informacje o jej działalności będą udostępniane w mediach społecznościowych m.in. oficjalnym profilu OKS na portalu Facebook.


(JAZ) 

 

Jerzy Strzyż | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe