wyslijbusem.pl co tylko chcesz. Rodzinny biznes braci Bielat

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Bracia Kamil i Łukasz Bielat z Włostowa w powiecie opatowskim stworzyli nowoczesną giełdę transportową – wyślijbusem.pl. Korzystając z ich przejrzystej aplikacji, nie wychodząc z domu możesz wybrać najlepszą i najtańszą opcję transportu. Rozpoczęli w marcu tego roku i po kilku miesiącach stali się liczącym graczem w branży łączącej fracht z wolnymi pojazdami. Na razie za korzystanie z ich usług nie trzeba płacić.

Panowie pomysł na rodzinny biznes zaczęli realizować od marca, choć przygotowywania do uruchomienia giełdy transportowej rodził się w ich głowach dużo wcześniej.

Rozwiązanie transportu przesyłek do 3.5 tony jakie proponuje firma z Włostowa jest w zasadzie bardzo proste. Jeśli zainteresowane osoby mają problem, to bracia Bielat są zawsze dostępni pod telefonem. 

Usługi transportowe stanowią doskonałą alternatywę dla firm kurierskich, które często nie podejmują się przewozu różnego rodzaju przesyłek. Zwykle firmy kurierskie nie są w stanie wykonać usługi ze względu na niestandardowe gabaryty przesyłki lub zbyt wysokie koszty podkreślają twórcy firmy wyślijbusem.pl 

Przewoźnicy dostępni na wyslijbusem.pl posiadają doświadczenie nie tylko w transporcie krajowym, ale również międzynarodowym, wybierają optymalną trasę i zachowują wszelkie środki ostrożności. Przesyłki zazwyczaj są dodatkowo ubezpieczane.

Z usług wyślijbusem.pl mogą korzystać zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Te drugie są sprawdzane przed nawiązaniem współpracy aby zminimalizować ryzyko oszustwa.

Właściciele wyślijbusem.pl rozbudowują i udoskonalają aplikację.

Zleceniobiorcy i zleceniodawcy korzystający z serwisu „wyślijbusem.pl” nie płacą za zarejestrowanie się w bazie giełdy transportowej z Włostowa.

Zakładane przez twórców biznesu wskaźniki rozwoju firmy przeszły ich oczekiwania.

Mimo, że firma braci Bielat nie przynosi dochodów, to jej właściciele wsparli Cukrownika Włostów, który jest bliski ich sercu, bo obaj grali w tym klubie.

Jerzy Strzyż | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe