Marcin Piwnik ponownie wybrany prezesem PSL w powiecie sandomierskim

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ponad 200 delegatów zdecydowało o ponownym wyborze Marcina Piwnika, starosty sandomierskiego na szefa Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na powiatowym zjeździe struktur w Dwikozach spotkali się delegaci reprezentujący Zarządy Gminne PSL.
Zjazdy zawsze są okazją do podsumowań. Tak było również podczas niedzielnego zebrania delegatów powiatowych struktur PSL, który odbył się w Dwikozach. W trakcie trwania spotkania podsumowano pięcioletnią kadencje zarządu PSL w powiecie sandomierskim.
 
W kolejnych punktach programu zjazdu znalazł się wybór nowego szefa PSL w powiecie sandomierskim. Do walki o to stanowisko stanęło dwóch zgłoszonych kandydatów Marcin Piwnik i Janusz Suszyna. W tajnym glosowaniu Marcin Piwnik otrzymał 148 głosów, natomiast jego kontrkandydat, dr Janusz Suszyna – 21 głosów.
 
Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach na terenie całego powiatu sandomierskiego odbywały się gminne zjazdy PSL, gdzie również dokonywano wyboru nowych władz. Obecnie prezesami zarządów gminnych PSL zostali: Paweł Niedźwiedź w Sandomierzu, Agnieszka Nowakowska w Dwikozach, Maria Godzisz w Obrazowie, Jarosław Paczkowski w Klimontowie, Zdzisław Nasternak w Koprzywnicy, Tomasz Huk w Zawichoście, Zygmunt Kwasek w Samborcu, Tomasz Piskor w Łoniowie oraz Zbigniew Wiercioch w Wilczycach.
 
Zjazd wojewódzki PSL odbędzie się w październiku, natomiast krajowy kongres partii planowany jest prawdopodobnie w grudniu.
Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe