Jednomyślne votum zaufania i absolutorium dla burmistrza Gajewskiego

Jednomyślne votum zaufania i absolutorium dla burmistrza Gajewskiego Fot. Jerzy Strzyż | Telewizja STV.PL Jednomyślne votum zaufania i absolutorium dla burmistrza Gajewskiego

Podziel się:

Oceń:

Radni Rady Miejskiej w Opatowie nie mieli wątpliwości i podczas czwartkowej sesji jednogłośnie udzieli votum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2020. Burmistrz G. Gajewski i radni dobrze ocenili funkcjonowanie samorządu i stan finansów gminy.

- Dziękuję radnym i moim niezastąpionym współpracownikom z UMiG za współpracę w tym trudnym covidowym roku, za wzajemne zrozumienie i za dążenie w tym samym kierunku, jakim jest rozwój i lepsza przyszłość naszego wspólnego Opatowa Decyzje które podejmujemy dziś będą miały skutek za kilka, kilkanaście lat. Staramy się je podejmować racjonalnie i korzystnie dla gminy. Gmina jest w dobrej sytuacji. Możemy realnie myśleć o ogromnych inwestycjach, które w poprzednich latach były odraczane z roku na rok. W najbliższych latach przeprowadzimy inwestycje na około 50 mln zł. Te 50 mln mamy już prawie w kieszeni. Do końca kadencji chcemy pozyskać jeszcze 30 mln. To będzie absolutny rekord –powiedział G. Gajewski –burmistrz Opatowa. 


Podczas debaty radni podnosili tematy związane z inwestycjami ale i codziennymi problemami. Mówiono od drogach, utrzymaniu porządku na placach użyteczności publicznej, zakupie gruntów pod inwestycje. Wyliczano zrealizowane zadania i ich koszt. 


Wszyscy radni zagłosowali za udzieleniem absolutorium i votum zaufania.


- Dziękuję za jednomyślny wynik głosowania. Jest to dla mnie ogromna satysfakcja. W dobrą stronę prowadzimy Opatów. Dziękuję za wsparcie i zaufanie – powiedział G. Gajewski.


(JAZ) 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe