Młodzi artyści zakończyli rok szkolny koncertem na rynku w Opatowie

Młodzi artyści zakończyli rok szkolny koncertem na rynku w Opatowie Fot. Jerzy Strzyż | Telewizja STV.PL Młodzi artyści zakończyli rok szkolny koncertem na rynku w Opatowie

Podziel się:

Oceń:

Zespoły i soliści z Opatowskich Szkół Artystycznych dali popis niemałych umiejętności wokalnych i gry na instrumentach podczas środowego koncertu. Uczta artystyczna odbyła się na rynku.

„Koncert wakacyjny” pod takim hasłem odbyło zakończenie roku szkolnego w Opatowskich Szkołach Artystycznych (Szkoła Muzyczna I stopnia i Ignacego Krzyżanowskiego, Szkoła Muzyczna II stopnia im. Miry Kubasińskiej, Szkoła Tańca w Opatowie) prowadzonych przez Zdzisława Staniszewskiego. Młodzi, utalentowani artyści zaprezentowali się z jak najlepszej strony. W ich wykonaniu licznie zgromadzona publiczność usłyszała znane standardy muzyki rozrywkowej. Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami.

Patronat nad przedsięwzięciem sprawowali starosta opatowski Tomasz Staniek i burmistrz Opatowa Grzegorz Gajewski. Obaj panowie zasiedli na widowni i oklaskiwali występujących.

(JAZ)

Jerzy Strzyż | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe