Zderzenie motocykla z osobówką na ulicy Kwiatkowskiego w Sandomierzu. Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala

Zderzenie motocykla z osobówką na ulicy Kwiatkowskiego w Sandomierzu.… Fot. Piotr Andryka | Telewizja STV.PL Motocyklista wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie ulic Kwiatkowskiego i Ożarowskiej.

Podziel się:

Oceń:

Do wypadku z udziałem opla vectry i motocykla doszło dziś w godzinach południowych w rejonie skrzyżowania ulic Kwiatkowskiego i Ożarowskiej w Sandomierzu. Kierujący samochodem osobowym, 46-latek, jadący ulicą Kwiatkowskiego od strony centrum, wykonując prawidłowo manewr skrętu w lewo, w ulicę Ożarowską został uderzony przez motocyklistę, który na czerwonym świetle wjechał na skrzyżowanie od strony Chwałek - poinformowała mł. asp. Paulina Kalandyk z sandomierskiej policji.

 

W zdarzeniu brały udział 3 osoby. Stan motocyklisty jest ciężki. Został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. My jako Państwowa Straż Pożarna udzieliliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom z samochodu osobowego. To był dość poważny wypadek, podróżujący osobówką doznali wielu skaleczeń rozsypanym szkłem. - relacjonował st. kpt. Andrzej Włodarczyk, zastępca komendanta powiatowego PSP w Sandomierzu.

Zdarzenie zostało potraktowane jako wypadek drogowy. Obecnie na miejscu pracuje policja z technikiem kryminalistyki. Wjazd w ulicę Ożarowską jest zablokowany. Pojazdy poruszają się po "lewoskrętach". Policja prosi o zachowanie ostrożności. 

Piotr Andryka | [email protected]

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dobrze poinformowany
Dobrze poinformowany 29.07.2021, 06:16
Zastępca komendanta powiatowego PSP w Sandomierzu troszkę się zagalopował ponieważ, samochodem osobowym podróżowała tylko jedna osoba. Tak więc nie mogli udzielić kwalifikowanej pomocy więcej niż jednej osobie z samochodu osobowego.
Dobrze poinformowany
Dobrze poinformowany 28.07.2021, 22:31
Pan zastępca komendanta powiatowego PSP w Sandomierzu troszkę się zagalopował ponieważ, samochodem osobowym podróżował tylko kierowca. Tak więc nie mogli udzielić kwalifikowanej pomocy więcej niż jednej osobie z samochodu osobowego.

Pozostałe