430 tysięcy zlotych dla Gminy Tarłów na nowe boisko wielofunkcyjne

  • 28.07.2021, 12:34 (aktualizacja 28.07.2021, 12:46)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Gmina Tarłów wzbogaci się o nowe boisko wielofunkcyjnie, które ma zastąpić dotychczasowe boisko przy szkole podstawowej. Inwestycja będzie możliwa dzięki pozyskanej przez samorząd dotacji z rządowego programu "Sportowa Polska" w ramach którego gmina otrzymała wsparcie w wysokości ponad 430 tysięcy złotych. Cała sportowa inwestycja natomiast wyniesie ponad 600 tysięcy złotych.

Dobrą wiadomość sportowcom i uczniom z Tarłowa przekazali dziś podczas konferencji prasowej: poseł PiS Krzysztof Lipiec, starosta opatowski Tomasz Staniek oraz wójt Tomasz Kamiński, który podziękował za finansowe wsparcie i wyraził nadzieję, że dotacja na wykonanie nowego boiska, to będzie dobry początek  do sięgnięcia po kolejne środki zewnętrzne. 

Poseł Krzysztof Lipiec przypomniał natomiast założenia programu Sportowa Polska. Jak dodał w województwie świętokrzyskim w tym roku z tego programu zostanie zrealizowanych 21 zadań. 

Starosta Tomasz Staniek podczas konferencji przyznał, że gmina Tarłów sportem stoi, dlatego tak ważne jest wsparcie takich istotnych inwestycji, a rozwój tej gminy stanowi ważny aspekt również dla rozwoju powiatu.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe