OKS Opatów z nowymi władzami. Walne sprawozdawczo – wyborcze było pełne kurtuazji ale i emocji

OKS Opatów z nowymi władzami. Walne sprawozdawczo – wyborcze było pełne… Fot. Jerzy Strzyż | Telewizja STV.PL Walne zabranie sprawozdawczo-wyborcze OKS Opatów.

Podziel się:

Oceń:

W piątkowe popołudnie członkowie OKS wybrali nowe władze Klubu. Najprawdopodobniej nowym prezesem zostanie Piotr Łata. W zebraniu uczestniczyli burmistrzowie Opatowa Grzegorz Gajewski i Marcin Słapek.

Ustępujące władze uzyskały jednogłośne absolutorium i podziękowania. Nie było praktycznie żadnej dyskusji o pracy byłego zarządu. 

- Bez względu na wyniki wyborów finansowanie klubu zostanie utrzymane na dotychczasowym poziomie – mówił Grzegorz Gajewski, burmistrz Opatowa. Myślę, że wszyscy tu obecni są zainteresowani tym by klub jak najlepiej funkcjonował Dziękuję ustępującemu zarządowi za dotychczasową pracę. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej pokazuje, że jednym z sukcesów zarządu było prawidłowe gospodarowanie finansami. W dzisiejszych czasach kluby bez długów są rzadkością. Nawet w pobliżu Opatowa jest gro klubów, które żyją ponad stan, nie kontrolują wydatków. Myślę, że bez względu kto zostanie wybrany, wszyscy będziemy współpracować, nie będzie podziałów. Nowy zarząd będzie miał zaufanie ze strony gminy i o to samo państwa proszę. 

Obecni na zabraniu zawodnicy, a przynajmniej ich część wyrazili swoje niezadowolenie z braku kandydowania do władz stowarzyszenia byłych członków zarządu. 

Mimo to kandydaci uzyskali wymaganą statutem liczbę głosów. Nowe władze pracować będą w składzie: Piotr Łata, Marcin Skuza, Krzysztof Saramański, Wojciech Skopiński, Jerzy Strzyż. Kto jaką funkcję obejmie, dowiemy się pod koniec tygodnia. Ukonstytuowała się Komisja Rewizyjna. Organem kontrolnym pokieruje Janusz Frańczak. W skład komisji weszli także Paweł Zdyb i Paweł Szymczyk.

Przed nowymi władzami ogrom pracy związanej z konieczną rejestracją władz i przede wszystkim ze skompletowaniem składu drużyny seniorów. 

(JAZ)

Jerzy Strzyż | [email protected]

Zdjęcia (4)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lol2
Lol2 24.07.2021, 21:42
,,Obecni na zabraniu zawodnicy, a przynajmniej ich część wyrazili swoje niezadowolenie z braku kandydowania do władz stowarzyszenia byłych członków zarządu" bo skończą się czasy gdzie nie chodziło się na treningi i mecze a wypłatę się cala brało a po wypłacie miesiąc w klubie się nie pojawiało

Pozostałe