Nie żyje Władysław Duda - dyrektor LGD Powiatu Opatowskiego. Zmarł w wieku 67 lat

  • 23.07.2021, 12:04 (aktualizacja 23.07.2021, 12:32)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
Nie żyje Władysław Duda - dyrektor LGD Powiatu Opatowskiego. Zmarł w wieku… Fot. archiwum Władysław Duda zmarł w wieku 67 lat

Podziel się:

Oceń:

Nie żyje Władysław Duda, wieloletni dyrektor Lokalnej Grupy Działania Powiatu Opatowskiego. O jego śmierci poinformowali na swojej stronie internetowej pracownicy stowarzyszenia.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić Władysław Duda zmarł nagle, po powrocie z wakacyjnego odpoczynku, gdzie źle się poczuł. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Opatowie, gdzie zmarł wczoraj nad ranem. 

Od kilkunastu lat był dyrektorem Lokalnej Grupy Działania Powiatu Opatowskiego. Był także kierownikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bidzinach przy stowarzyszeniu "Akademia Pomysłu". Władysław Duda był związany z Polskim Stronnictwem Ludowym. 

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w sobotę, 24 lipca 2021 roku o godzinie 15:00 w kościele parafialnym w Wojciechowicach. 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe