Plac zabaw przy ulicy Kopernika w Opatowie został zlikwidowany

Plac zabaw przy ulicy Kopernika w Opatowie został zlikwidowany Fot. Jerzy Strzyż / Telewizja STV.PL Urządzenia placu zabaw przy Kopernika zostały zdemontowane

Podziel się:

Oceń:

Po kilku latach funkcjonowania plac zabaw przy Kopernika w Opatowie został zlikwidowany. Zdemontowane urządzenia trafią na place zabaw przy Przedszkolu Publicznym i w osiedlu „rotacyjnym”.


- Mamy świetnie wyposażony ogólnodostępny plac zabaw przy Promenadzie –powiedział Grzegorz Gajewski, burmistrz Opatowa. -Po zakończeniu remontów SP nr 2 na dziedzińcu tej szkoły znajdą się urządzenia do zabawy na miarę XXI wieku. Na pewno nie jest to ograniczenie miejsc do zabawy. Teren po placu zabaw zostanie zagospodarowany w ramach modernizacji otoczenia SP nr 2.

Burmistrz G. Gajewski poinformował STV o innych przyczynach, które zdecydowały o likwidacji miejsca rekreacji przy ulicy Kopernika.

- To był teren który kolokwialnie można nazwać „patelnią”. Aby z placu mogli korzystać nasi milusińscy trzeba byłoby wymienić nawierzchnię. Płyty są już zniszczone i stwarzały zagrożenie dla dzieciaków- stwierdził G. Gajewski.

(JAZ) 

Jerzy Strzyż | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe