Bez rejestracji będą szczepić w niedzielę w mobilnych punktach w Jacentowie i Tarłowie

  • 16.07.2021, 15:01 (aktualizacja 16.07.2021, 15:10)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
Bez rejestracji będą szczepić w niedzielę w mobilnych punktach w Jacentowie…

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę, 18 lipca podczas rozgrywek piłkarskich o Puchar Starosty Opatowskiego na stadionie w Wólce Tarłowskiego w godzinach od 14 do 17 w mobilnym punkcie będzie można zaszczepić się przeciwko koronawirusowi, bez konieczności wcześniejszego rejestrowania terminu.

Również w niedzielę, 18 lipca na Święcie Chleba w gminie Sadowie, na stadionie w Jacentowie, mobilny punkt szczepień będzie czynny w godzinach od 16 do 18.

Ważne, żeby zabrać z sobą dowód osobisty. Bez tego nie zaszczepimy się.

Organizatorami szczepienia w gminie Tarłów są: Tomasz Staniek, starosta opatowski i Tomasz Kamiński, wójt gminy Tarłów. W gminie Sadowie organizatorami są: Marzena Urban - Żelazowska, wójt gminy Sadowie i Tomasz Staniek, starosta opatowski.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe