Szkoła w Kleczanowie bez dyrektora! Co się stało?

Szkoła w Kleczanowie bez dyrektora! Co się stało? Fot. Urząd Gminy w Obrazowie

Podziel się:

Oceń:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie może od września pozostać bez dyrektora. Nowa dyrektorka placówki, która w maju została wyłoniona w konkursie zrezygnowała ze stanowiska.
Do tej pory szkołę w Kleczanowie prowadziła Ewa Biernacka, która wcześniej przez kilka lat był dyrektorem Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipniku. Jak poinformował wójt gminy Obrazów, Krzysztof Tworek obecny dyrektor szkoły pozostaje w swoim gabinecie do końca sierpnia tego roku. Natomiast Aneta Drypa, która wygrała poprzedni konkurs zrezygnowała ze stanowiska po otrzymaniu propozycji pracy w Kuratorium Oświaty.
 
W związku z zaistniałą sytuacją ponownie ogłoszony został konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Kleczanowie.
 
- Kandydat, który został wybrany w maju na to stanowisko złożył rezygnację. W związku z tym gmina wdrożyła nową procedurę konkursową i zaprasza wszystkich chętnych spełniających warunki określone w przepisach prawa, do składania swoich ofert – wyjaśnia Krzysztof Tworek - Doceniamy tych, którzy wiedzą, że edukacja to nie tylko realizacja podstawy programowej – dodaje wójt gminy Obrazów.
 
Chętni swoje kandydatury mogą zgłaszać w terminie do 29 lipca 2021 r. do godz. 10.00 w sekretariacie Urzędu Gminy w Obrazowie. Z pełną treścią ogłoszenia można zapoznać się natomiast na stronie internetowej Gminy Obrazów.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe