XXV Jubileuszowy Wakacyjny Turniej Drużyn Dobrych Serc w Piłce Nożnej już niedługo! Organizatorzy czekają na zgłoszenia

XXV Jubileuszowy Wakacyjny Turniej Drużyn Dobrych Serc w Piłce Nożnej… Fot. Damian Wiśniewski

Podziel się:

Oceń:

Komitet Organizacyjny Akcji „Podaruj Dzieciom Słońce” zaprasza drużyny do udziału w XXV Jubileuszowym Wakacyjnym Turnieju Drużyn Dobrych Serc w Piłce Nożnej o „Puchar Dziecka” który zostanie rozegrany 01-08-2021 na stadionie LKS Klimontowianka w Klimontowie o godzinie 10.00.
W celu zgłoszenia drużyny do turnieju, należy wypełnić załączoną kartę i przesłać na adres – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Klimontowie , 27- 640 Klimontów , ul. Krakowska 6 – do dnia 30-07-2021 r. Jednocześnie organizatorzy informują, iż o udziale w Turnieju decyduje kolejność nadesłanych kart zgłoszeniowych, w związku z ograniczoną do ośmiu ilością drużyn mogących wziąć udział w turnieju.(drużyny zgłaszające udział w turnieju drogą pocztową – o udziale i kolejności decyduje data wpływu).
Losowanie drużyn oraz terminarz rozgrywek, zostanie omówiony natomiast na spotkaniu z kierownikami drużyn dnia 30-07-2021 roku (piątek) o godzinie 17.00 w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Klimontowie..
 
Impreza ma charakter charytatywny a całkowity dochód zostanie przekazany fundacji „Siępomaga.pl” na leczenie Bartusia Przychodzkiego z Sandomierza chorego na SMA – rdzeniowy zanik mięśni .
 
Wpisowe od każdego zawodnika wynosi 25 zł.
 
Dodatkowe informacje:
tel. kom, 516086868 – Tomasz Ferens
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe