Wielkie nocne łowienie w Podolu. Zaczną w sobotę po południu, zakończą w niedzielę przed południem

Wielkie nocne łowienie w Podolu. Zaczną w sobotę po południu, zakończą… Fot. Organizator Plakat wydarzenia

Podziel się:

Oceń:

Rywalizacja wędkarzy na akwenie w Podolu nabiera tempa. Już w najbliższy weekend do walki o mistrzostwo Koła 23 w Opatowie przystąpią „gruntowcy”. Tym razem będzie to łowienie nocne.

- Serdecznie zapraszam na zawody – mówi Grzegorz Wrzesień, prezes opatowskiego Koła nr 23 PZW.- Ryba jest. Nic tylko rywalizować i odpoczywać. Pod nadzorem ichtiologa zarybiamy akwen w Podolu. Nie tak dawno nasz zbiornik wzbogacił się o pół tony mieszanki. Materiał zarybieniowy pochodził z gospodarstwa rybackiego Rytwiany. Monitorujemy zbiornik na bieżąco aby nie doszło do „przyduchy”.


Z pięknie usytuowanego akwenu w Podolu, korzystają mieszkańcy. Wędkarze użyczają swojej bazy szkołom. Wiosną specjalne zajęcia na wodą mieli uczniowie ZS nr 1 w Opatowie. Po koniec maja odbył się piknik rodzinny. 


Wędkarze organizując imprezy nad wodą współpracują ze strażakami z OSP Podole, OSP Brzezie. 


- Cieszymy się, że nasz zbiornik nie służy tylko społeczności wędkarskiej- mówi Wrzesień. 


Władze opatowskiego Koła zapewniają, że wyniki nocnej rywalizacji będą zdecydowanie lepsze niż osiągnięte w mistrzostwach metodą spławikową.


- Praktycznie wszyscy członkowie naszego koła to „gruntowcy” – mówi Wojciech Jakóbczak, skarbnik opatowskiego koła.- Jestem pewien, że wyniki zmagań będą naprawdę wysokie. 


Relacja z mistrzostw wędkarzy w najbliższą niedzielę. 


(JAZ) 
 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe