Ceny bez zmian. Mało kupujących na opatowskiej targowicy

Ceny bez zmian. Mało kupujących na opatowskiej targowicy Fot. Jerzy Strzyż / Telewizja STV.PL Targowica w Opatowie.

Podziel się:

Oceń:

Niewiele osób zdecydowało się na środowe zakupy na opatowskiej targowicy. Ceny owoców, warzyw, obuwia, tekstyliów nie zmieniają się. Staniały jagody.

Za słoik 0.9 l trzeba było zapłacić 15/16 zł. 

Pomidory kosztowały od 4 do 6 zł., ogórki od 2 zł do 3,5 zł. Ziemniaki cenione 2 do 3 zł. za kg. Główka czosnku to wydatek 1 do 2 zł. 

Coraz więcej osób oferowało czarną borówkę, potocznie zwaną czarną jagodą. Za słoik 0,9 l. tego daru lasu żądano od 15 do 16 zł. 

Niektórzy w czasie zakupów znaleźli czas na polityczną debatę. O problemach małej i dużej Ojczyzny dyskutowali Adam Rozszczypała, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Opatowskiego z działaczem społecznym i miłośnikiem zwierząt Stanisławem Kędzierskim. Temperatura dyskursu nie była wysoka, bo obaj panowie mają poglądy prawicowe. 

(JAZ) 

Jerzy Strzyż | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe