"Spotkali się w Staszowie", czyli Wielki Rodzinny Festyn z mnóstwem atrakcji

  • 13.07.2021, 13:45
  • Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Staszowie
"Spotkali się w Staszowie", czyli Wielki Rodzinny Festyn z mnóstwem atrakcji Fot. Urząd Miasta i Gminy w Staszowie

Podziel się:

Oceń:

Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja na Wielkim Festynie Rodzinnym, który odbył się w niedzielę, 11 lipca, w Parku Miejskim im. Górników Siarkowych.

- Dzisiejszy festyn został zorganizowany pod hasłem „Spotkajmy się!” i bardzo się cieszę, że w końcu mogliśmy się spotkać, wszyscy razem na pikniku rodzinnym w tym naszym pięknym parku. Trwają wakacje, pogoda jest wspaniała dlatego warto spędzić czas z najbliższymi na świeżym powietrzu. Życzę wszystkim cudownej zabawy i miło spędzonego popołudnia – powiedział podczas rozpoczęcia festynu Leszek Kopeć, Burmistrz Miasta i Gminy Staszów.

Włodarz miasta wraz ze swoim zastępcą, dr Ewą Kondek wzięli udział w zabawie z najmłodszymi mieszkańcami Staszowa.

Ogromną atrakcją festynu byli szczudlarze, kataryniarze, klauni i animatorzy, którzy zachęcali wszystkich do wspólnej zabawy, a także częstowali słodyczami. Uczestnicy festynu z radością brali udział w zabawach przygotowanych specjalnie na to wydarzenie. Na najmłodszych czekały gry muzyczne, zabawy animacyjne oraz ciekawe konkursy z nagrodami, które poprowadził kabaretowy duet muzyczny Ireny Tyl i Anny Komorowskiej.

Do wspólnego tańca oraz śpiewu zachęcał śląski zespół "Kasia, Skiba i Ja" oraz gwiazda wydarzenia – Piotr Salata, zwycięzca programu „Droga do gwiazd”, uczestnik „The Voice of Poland”, a także autor płyt „Czuła Gra” oraz „PS”.

 

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Staszowie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe