Reprezentacja Mazowieckiego wygrała w Opatowie

Reprezentacja Mazowieckiego wygrała w Opatowie Fot. Jerzy Strzyż | Telewizja STV.PL W konfrontacji o Puchar Kazimierza Deyny nie brakowało emocji i dobrej gry. 

Podziel się:

Oceń:

Na stadionie OKS Opatów rywalizowały drużyny Mazowieckiego ZPN i Pomorskiego ZPN w Turnieju Finałowym Rozgrywek Kadr Chłopców U-14 o Puchar Kazimierza Deyny.

W turnieju finałowym, który zakończy się jutro wystąpiły reprezentacje Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej oraz drużyny z Mazowieckiego, Dolnośląskiego, Podkarpackiego, Podlaskiego, Pomorskiego, Śląskiego i Wielkopolskiego.


Mecze rozgrywane były w Opatowie, Ożarowie, Ostrowcu Św., Strawczynie, Ćmińsku, Nowinach, Kielcach, Dąbrowie i Busku Zdroju.
W pojedynku na stadionie OKS reprezentacja Mazowieckiego ZPN pokonała swoich rówieśników z Pomorskiego ZPN 3:2.


Za bezpieczeństwo pożarowe i medyczne uczestników opatowskiego meczu oprócz klubowego ratownika odpowiadała jednostka OSP Brzezie.

(JAZ) 
 

 

Jerzy Strzyż | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe