Można zaszczepić się na Covid-19 na pikniku Kół Gospodyń Wiejskich w Zochcinku

  • 06.07.2021, 14:52 (aktualizacja 06.07.2021, 15:17)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
Można zaszczepić się na Covid-19 na pikniku Kół Gospodyń Wiejskich w Zochcinku Zdjęcie ilustracyjne / Freepix

Podziel się:

Oceń:

Bez rejestracji i od ręki będzie można zaszczepić się przeciwko koronawirusowi w najbliższą niedzielę, 11 lipca w godzinach od 14 do 18 podczas pikniku Kół Gospodyń Wiejskich w podopatowskim Zochcinku.

Jak mówi Tomasz Staniek, starosta opatowski, wiele osób, mając skierowanie jeszcze się nie zaszczepiło. - Zapraszamy do Zochcinka osoby chcące szybko i bezproblemowo zaszczepić się. Będzie to możliwe na pikniku – zachęca starosta opatowski. I dodaje, że trzeba z sobą zabrać dowód osobisty. – Pamiętajmy o tym dokumencie. Bez niego szczepienie nie będzie możliwe – podkreśla.

Piknik Kół Gospodyń Wiejskich rozpocznie się w niedzielę w podopatowskim Zochcinku (tereny zielone przy Domu Pomocy Społecznej) już o godzinie 10. Przewidziano wiele atrakcji, przede wszystkim dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, gry, zabawy. Po południu koncert zespołów DeTox i Fox. Oprócz tego, w godzinach od 13 do 19 zaprezentują się Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu opatowskiego. Będzie można skosztować smacznych, lokalnych potraw.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe