Jubileusz złotych godów w Staszowie uczciło 80 par

Jubileusz złotych godów w Staszowie uczciło 80 par

Podziel się:

Oceń:

Aż 80 par z terenu Miasta i Gminy Staszów obchodziło w tym roku jubileusz Złotych Godów, czyli 50. rocznicę ślubu. Z tej okazji w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie odbyły się uroczyste spotkania jubilatów z przedstawicielami władz samorządowych.

Ze względu na obostrzenia pandemiczne uroczyste spotkania z jubilatami odbyły się w dwóch turach – we wtorek 29 oraz w środę 30 czerwca w sali konferencyjnej staszowskiego magistratu. Pamiątkowe medale w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, parom świętującym 50. rocznicę ślubu wręczali Leszek Kopeć – Burmistrz Miasta i Gminy Staszów, dr Ewa Kondek – zastępca burmistrza oraz Mirosława Wieczorek – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Obchodzące jubileusz Złotych Godów małżeństwa otrzymały również pamiątkowe listy gratulacyjne, a także kwiaty. Do jubilatów zwrócił się burmistrz Miasta i Gminy Staszów, Leszek Kopeć.

- Małżeństwo to nie tylko miłość i piękne chwile. To również kompromisy, poświęcenie i wzajemna opieka. Pragnę Państwu złożyć najserdeczniejsze gratulacje z okazji tego wspaniałego jubileuszu 50. lat pełnych szczerej i trwałej miłości, na dobre i na złe – powiedział burmistrz Leszek Kopeć. - Niech każdy kolejny dzień Waszego życia będzie dla Was pomyślny i szczęśliwy, pełen miłości, niegasnącego optymizmu i zadowolenia z każdego dnia – dodał Włodarz.

Podczas uroczystości świętującym parom towarzyszyli bliscy – były kwiaty, uściski oraz łzy wzruszenia. Wspólne świętowanie złotej rocznicy zakończyło się symbolicznym toastem oraz słodkim poczęstunkiem. Uroczystość Złotych Godów uświetnił występ Klubu Piosenki „RYTM” Staszowskiego Ośrodka Kultury.

źródło Urząd Miasta i Gminy w Staszów

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe