OŻARÓW: Ruszają "Półkolonie ze Skłodowską". Dużo atrakcji dla najmłodszych

  • 30.06.2021, 14:41
  • STV
OŻARÓW: Ruszają "Półkolonie ze Skłodowską". Dużo atrakcji dla najmłodszych Fot. Plakat wydarzenia

Podziel się:

Oceń:

Chociaż wakacje dopiero się rozpoczęły to Szkoła Podstawowa "u Skłodowskiej" nie ustaje w swojej działalności i już zaprasza w swoje progi. Szkoła działająca przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie imienia Marii Skłodowskiej-Curie przygotowała ciekawy program zajęć dla dzieci w ramach organizowanych „Półkolonii ze Skłodowską”.
Podczas letniego odpoczynku od nauki, przez kilka dni dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z bogatego programu atrakcji, które przygotowała szkoła.
 
- Warto podkreślić, że oferta organizowanych półkolonii jest otwarta i mogą z niej skorzystać również dzieci, które nie uczą się w naszej szkole. Oferta „Półkolonii ze Skłodowską” kierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 15 lat – wyjaśnia Katarzyna Kaszluga, wiceprezes stowarzyszenia prowadzącego szkołę.
 
Podczas półkolonii przewidziano między innymi wizytę na basenie, wycieczki po regionie połączone ze zwiedzaniem licznych turystycznych atrakcji, zabawy ruchowe oraz ognisko.
 
- Nasze stowarzyszenie systematycznie organizuje inicjatywy, poprzez które nasi uczniowie mogą się integrować. Kilka miesięcy wcześniej organizowaliśmy „Ferie ze Skłodowska” jednak przez pandemie nie mogliśmy zaprosić do udziału w organizowanych zajęciach dzieci z pozostałych szkół z naszego terenu. Teraz, gdy epidemia nieco nam odpuściła, możemy z przyjemnością zaprosić wszystkie dzieci, które chcą ze „Skłodowską” spędzić czas. Program naprawdę jest bogaty, więc zachęcamy do skorzystania – wyjaśniła Katarzyna Kaszluga, wiceprezes stowarzyszenia prowadzącego szkołę.
 
Rodzice uczniów, którzy będą chcieli zapisać dzieci na zajęcia, mają jeszcze trochę czasu, ponieważ półkolonie ruszają od najbliższego poniedziałku 5 lipca. Koszt bogatej oferty zajęć wynosi zaledwie 280 złotych od osoby, jednak warto podkreślić, że dzieci z placówek „u Skłodowskiej” zapłacą jedynie 180 zł.
stv_html

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe