PROGRAM.STUDIO: dr Marek Kos: Kierowanie sandomierskim szpitalem to duże wyzwanie

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W PROGRAM.STUDIO spotykamy się z dr Markiem Kosem, dyrektorem Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu. Nasz gość podsumował dwa lata swojej pracy na stanowisku dyrektora tej lecznicy.

Marek Kos w programie powspominał swoje początki na stanowisku dyrektora Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego. Opowiedział również jakie odczucia towarzyszyły mu po otrzymaniu propozycji dotyczącej objęcia funkcji dyrektora.

- To była trudna decyzja i wielkie wyzwanie –powiedział dr Marek Kos.

Marek Kos w programie odpowiedział także na pytanie co było dla niego największym wyzwaniem przez minione dwa lata. Oglądając PROGRAM.STUDIO dowiemy się również jakie inwestycje zostały wykonane w sandomierskim szpitalu oraz co znajduje się w planach inwestycyjnych.

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lkol
lkol 28.06.2021, 18:36
najwazniejsza kapliczka

Pozostałe