Młodzież opatowskiego "Bartosza" w wyjątkowy sposób podziękowała medykom

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„Wierze w lepszy świat” pod takim hasłem odbył się dzisiejszy koncert na dziedzińcu Szpitala św. Leona w Opatowie, który w podziękowaniu dla medyków przygotowali uczniowie opatowskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego. Takim muzycznym upominkiem uczniowie chcieli podziękować pracownikom tej lecznicy, którzy przez kilkanaście miesięcy ciężko pracowali walcząc z pandemią koronawirusa.

Oprócz podziękowań poniedziałkowy koncert był także okazją do propagowania akcji #SZCZEPIMYSIĘ.

O odpowiedniej profilaktyce poprzez szczepienia mówiła również koordynator punktu szczepień w Opatowie. 

Za ciężką pracę w trakcie pandemii podziękowała opatowskim medykom wicestarosta Małgorzata Jalowska.

W imieniu medyków głos zabrała prezes opatowskiego szpitala. 

Koncert, organizacyjnie wsparło Powiatowe Centrum Kultury. Na dziedzińcu szpitala w Opatowie wystąpiła młodzież z „Bartosza”: instrumentaliści Marcel Bień, Michał Bugała, Kacper Maziarz, Maciej Pacholczak, wokalistki Maja Gorazd, Julia Gierczak, Zuzanna Wiśniewska, Karolina Szemraj oraz tancerki Klaudia Bełczowska, Julia Kapsa, Julia Mordon, Aleksandra Skuza, Marika Wit.

Karol Obitko | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe