PROGRAM.STUDIO: Małgorzata Pięta: Nie bójmy się Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W dzisiejszym PROGRAM.STUDIO z Małgorzatą Piętą nauczycielem w szkołach wchodzących w skład Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Zawichoście rozmawiamy o codziennej działalności tej placówki.

Małgorzata Pięta wyjaśniła w rozmowie z prowadzącą program Katarzyną Kaszlugą kwestie związane ze specyfiką funkcjonowania takich placówek.  W rozmowie nawiązano również do stereotypów, które kojarzą nam się z Młodzieżowymi Ośrodkami Wychowawczymi. 


- Przez angażowanie się w życie społeczno – kulturalne w całym regionie oraz sumienną pracę z młodzieżą, która przynosi wymierne efekty staramy się przełamywać dotychczasowe stereotypy – mówi Małgorzata Pięta. 


W programie dowiedzieliśmy się również o nowych inicjatywach i planowanych na najbliższą przyszłość wydarzeniach z podopiecznymi MOW w Zawichoście w roli głównej.

 

Karol Obitko | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe