Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych. Juniorzy młodsi OKS wygrali u siebie z GKS Nowiny

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych. Juniorzy młodsi OKS wygrali u siebie… Fot. Telewizja STV.PL Mecz OKS – GKS Nowiny

Podziel się:

Oceń:

OKS – GKS Nowiny 2:1 (0:0) Bramki dla OKS: Bartłomiej Głąb OKS: Bień, Kalita (46 Kaczewski), Oleksiak, Biernat, Wojtowicz, Kadela, Kontak (85 Kulasiak), Głąb, Masternak (46 Czaja), Mrozek, Orzechowski

Podopieczni trenera Pawła Patra sprawili miłą niespodziankę i na koniec sezonu uplasowali się na trzecim miejscu w tabeli rozgrywek w kategorii junior młodszy. W ostatnim meczu pewnie pokonali GKS Nowiny. Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Kilka minut po przerwie goście objęli prowadzenie. Gospodarze dążyli do wyrównania i ich determinacja się opłaciła. W roli egzekutora, który pogrążył Nowiny wystąpił Bartłomiej Głąb. Zawodnik zespołu z Opatowa dwa razy trafił do siatki praktycznie w takich samych sytuacjach. W 76 min. po wrzutce z prawej strony wyskoczył najwyżej i strzałem głową wpakował piłkę do siatki bramki gości. 7 min. skopiował swój wyczyn.

Z kolei trampkarze młodsi OKS –u ulegli 1:0 w Kielcach miejscowej Koronie II.