Podarowane kwiaty ozdobiły otoczenie domów dziecka w Łoniowie

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W tym roku lato w Łoniowie będzie bardziej kolorowe. Wszystko za sprawą kwiatów, które posadzili podopieczni Domów dla Dzieci i Młodzieży. Na ręce wychowanków trafiło kilkadziesiąt sadzonek kwiatów, które upiększą otoczenie wokół budynków tej instytucji.

To już kolejny raz kiedy właściciele gospodarstwa ogrodniczo – kwiatowego w Kicharach Starych, w gminie Dwikozy przekazali sadzonki kwiatów na rzecz Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie. Jak podkreśliła dyrektor placówki podopieczni chętnie włączają się w takie akcje sadzenia kwiatów. 

O tym, że takie inicjatywy scalające podopiecznych i wychowawców należy kontynuować mówiła członek Zarządu Powiatu, Grażyna Szklarska.

W sadzeniu kwiatów udział wziął starosta sandomierski, Marcin Piwnik, który podkreślił, że tego rodzaju akcje pozytywnie wpływają na wizerunek Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie. 

W okolicy dotychczasowego kompleksu domów dla dzieci miał powstać piąty, większy dom odpowiadający na aktualne potrzeby lokalowe. Jak zauważył starosta zapotrzebowanie na miejsca dla dzieci w tego typu placówkach jest bardzo duże, a powiat chce zrealizować planowaną inwestycję z własnych środków. Z własnych, ponieważ dwie próby zdobycia środków zakończyły się niepowodzeniem. 

W rabatach otaczających Domy dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie znajdą się kwiaty wieloletnie oraz jednosezonowe.  

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe