ŚIST zaprasza do współpracy wójtów, starostów i ekspertów. Wspólnym celem rozwój samorządu

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego powstał z myślą o rozwoju, a jego głównym celem jest wspieranie poprzez swoją działalność te mniejsze i większe świętokrzyskie samorządy, którym szczególnie teraz wyzwań nie brakuje.

Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego w Kielcach powstał w 2020 roku. Chociaż jego historia nie jest długa, to jednak przez swoją działalność pokazuje, że takie instytucje samorządom są bardzo potrzebne. Dobrym przykładem jest gmina Nowiny, która postanowiła wejść do grona współpracujących  z Instytutem samorządów.


Instytut w czasie pandemii postawił na spotkania i szkolenia w trybie online. Tak zwane webinary cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród samorządowców. Jak zapowiada Grzegorz Orawiec w najbliższych miesiącach nie zabraknie webinarów i spotkań, podczas których poruszane będą różne bliskie samorządom tematy. 


Oprócz samorządów Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego do współpracy zaprasza również ekspertów. Szczególnie potrzebni są specjaliści od funduszy europejskich, lokalnych strategii rozwoju oraz promocji i marketingu terytorialnego.


Więcej na temat działalności ŚIST-u można znaleźć na jego stronie internetowej: www.sist.org.pl 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe