Dzień dziecka w Lipniku. Było miasteczko ruchu drogowego, konkursy i zabawy edukacyjne

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„JESTEM UCZESTNIKIEM RUCHU” to hasło tegorocznego Dnia Dziecka, który odbył się w gminie Lipnik. Na wszystkie przybyłe dzieci, czekało mnóstwo atrakcji z tematem bezpieczeństwa w tle.

Na milusińskich czekało mobilne miasteczko rowerowe, tor przeszkód oraz konkursy i zabawy edukacyjne, w które zaangażowali się policjanci z opatowskiej Komendy Policji. Dzieci mogły również nauczyć się jak prawidłowo założyć rowerowy kask. W bogatym programie atrakcji był również pokaz sprzętu strażackiego. Organizatorzy tego Dnia Dziecka zagwarantowali również pożyteczne zajęcie czasu rodzicom, którzy w specjalnym namiocie mogli wziąć udział w konsultacjach profilaktycznych, podczas których mogli uzyskać poradę oraz zobaczyć atrapę najbardziej popularnych dopalaczy i narkotyków. 


Jak zapewnia wójt Andrzej Grządziel, aby propagować bezpieczeństwo w ruchu drogowym wśród wszystkich mieszkańców gminy Lipnik takich akcji z bezpieczeństwem w tle będzie znacznie więcej. 


Wtorkowe wydarzenie połączone było z akcją charytatywną dla chorego na SMA Bartusia Przychodzkiego na którego leczenie potrzeba aż 9 milionów złotych. Organizatorem wydarzenia dla milusińskich był wójt Andrzej Grządziel wspólnie z Radą Gminy i Gminnym Ośrodkiem Kultury. 

 

Karol Obitko | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe