Wiceminister rolnictwa Anna Gembicka w "Rolniku" w Mokoszynie mówiła o nowelizacji ustawy o Kołach Gospodyń Wiejskich

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W ogrodach na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rodzinnego w Sandomierzu - Mokoszynie odbyła się dziś konferencja prasowa z udziałem wiceminister rolnictwa Anny Gembickiej w temacie nowelizacji ustawy o kołach gospodyń wiejskich.

Jak podkreśliła wiceminister rolnictwa działalność KGW w ostatnich latach prężnie się rozwinęła, a dodatkowe środki są pomocne w organizacji społecznych przedsięwzięć. Przepisy ustawy zakładają przeznaczenie w tym roku 40 milionów złotych na pomoc finansową dla kół gospodyń wiejskich.

Podczas konferencji prasowej poseł Marek Kwitek poruszył również kwestie rolniczego handlu detalicznego, który wiąże się m.in. również z działalnością KGW.
 
Prasowe spotkanie umiliły swoimi potrawami panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Klimontowianki”, które zdobyły I miejsce na tegorocznej edycji Festiwalu Smaków w Tokarni.
Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe