Katarzyna Kondziołka, burmistrz Zawichostu nominowana przez prezydenta Andrzeja Dudę na członka Narodowej Rady Rozwoju

Katarzyna Kondziołka, burmistrz Zawichostu nominowana przez prezydenta… Fot. Facebook Katarzyna Kodziołka z nominacją od Andrzeja Dudy.

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Andrzej Duda powołał dziś 26- osobową Radę do spraw Samorządu Terytorialnego w ramach Narodowej Rady Rozwoju. Nominację do grupy członków tej Rady z rąk prezydenta otrzymała burmistrz Zawichostu, Katarzyna Kondziołka.

O przyjęciu nominacji burmistrz Katarzyna Kondziołka poinformowała na swoim profilu społecznościowym: 

Miło mi poinformować, że dziś z rąk Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy otrzymałam nominację na członka Narodowej Rady Rozwoju - Rady do spraw Samorządu Terytorialnego przy Prezydencie Rzeczpospolitej Polskiej.  To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale też zobowiązanie do ciężkiej pracy.
Serdecznie dziękuję Pani Poseł Agata Wojtyszek za okazane zaufanie i rekomendację mojej kandydatury na członka Rady 
Prezydent podkreślał, że w centrum działalności samorządu nie tylko powinien, ale musi być człowiek, bo inaczej samorząd straci swoją istotę. Panie Prezydencie zgłaszam swoją gotowość do pracy na rzecz obywateli Rzeczypospolitej Polskiej

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe