Polski patriotyzm gospodarczy. Fundacja Amigos wyłoniła zwycięzcę

  • 31.05.2021, 16:55
  • Źródło: Materiał partnera
Polski patriotyzm gospodarczy. Fundacja Amigos wyłoniła zwycięzcę Fot. Telewizja STV.PL

Podziel się:

Oceń:

Konkurs na najciekawszą polską markę i produkt rodzimy z okresu ostatnich 100 lat, ze szczególnym uwzględnieniem produktów z okresu międzywojennego, które pochodzą z województwa świętokrzyskiego można oficjalnie uznać za zakończony. Największą liczę głosów uzyskał Autorski Ranking Gmin i Powiatów woj. Świętokrzyskiego - UJK Kielce.
Organizatorem konkursu była Fundacja Solidarności Społecznej Amigos. Zakończony konkurs był pierwszym działaniem w ramach realizowanego projektu „Polski patriotyzm gospodarczy, czyli 100 lat Made in Poland na przykładzie województwa świętokrzyskiego”.
 
Cały projekt Fundacja Solidarności Społecznej Amigos realizuje w partnerstwie ze Świętokrzyskim Instytutem Samorządu Terytorialnego. Celem konkursu natomiast było przede wszystkim znalezienie i przypomnienie jak największej liczby cennych i unikatowych marek i produktów lokalnych. Katalog produktów, które były zgłaszane na otwarty konkurs był bardzo szeroki. Do konkursu zgłoszono 27 propozycji produktów.
Jak poinformowała Małgorzata Gadawska, prezes Fundacji Solidarności Społecznej Amigos największą ilość głosów otrzymał Autorski Ranking Gmin i Powiatów woj. Świętokrzyskiego - UJK Kielce.
 
- Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za udział w ankiecie na najciekawszą markę, firmę i produkt lokalny z terenu województwa świętokrzyskiego. W ramach zgłoszeń wpłynęło 27 propozycji produktów. Największą liczę głosów uzyskał Autorski Ranking Gmin i Powiatów woj. Świętokrzyskiego - UJK Kielce. Gratulujemy Zwycięzcom! – informuje Małgorzata Gadawska.

Źródło: Materiał partnera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe