PROGRAM.STUDIO: Izabela Czech: Caritas Diecezji Sandomierskiej zaprasza na Dzień Rodziny

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W PROGRAM.STUDIO z Izabelą Czech, rzecznikiem prasowym Caritas Diecezji Sandomierskiej rozmawialiśmy o Dniu Rodziny, który skierowany jest do podopiecznych przynależnych i ściśle współpracujących placówek z sandomierską Caritas.

~26.05. - Świetlica Socjoterapeutyczna przy Parafii Chrystusa Króla w Tarnobrzegu, Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Punkt w Tarnobrzegu. (Obie działają przy Parafii Chrystusa Króla)


~31.05. - Okręgowy Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym w Stalowej Woli oraz Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Rudniku nad Sanem


~01.06. Sandomierz: Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny "Radość Życia"


Nasz dzisiejszy gość opowiedział o inicjatywie zorganizowania Dnia Rodziny, który w tym roku odbywać się będzie wyjątkowo w trzech odsłonach. 


- W Sandomierzu na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Oprócz zabawy będą również miłe niespodzianki  – mówiła Izabela Czech. 


Izabela Czech w programie opowiedziała także  o planowanych działaniach sandomierskiej Caritas związanych z organizacją półkolonii.   


W Sandomierzu Dzień Rodziny odbędzie się 1 czerwca i rozpocznie się o 9:30 na ul. Opatowskiej, natomiast o 12:00 atrakcje będą czekać na Trześniowska 13 w Sandomierzu. Z uczestnictwa w tym wydarzeniu skorzystają podopieczni i uczniowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego "Radość Życia".


Inne wydarzenia związane z Dniem Rodziny odbywały się już w Świetlicy Socjoterapeutycznej przy Parafii Chrystusa Króla w Tarnobrzegu oraz Ośrodku Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Punkt w Tarnobrzegu. W najbliższy poniedziałek na miłą niespodziankę mogą liczyć podopieczni Okręgowego Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym w Stalowej Woli oraz Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Rudniku nad Sanem.

 

Karol Obitko | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe