WIECZÓR Z EKSPERTEM: Krajowy Plan Odbudowy

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W drugim odcinku programu „WIECZÓR Z EKSPERRTEM” poruszyliśmy tematykę Krajowego Planu Odbudowy. Z Grzegorzem Orawcem specjalistą od unijnych przedsięwzięć z firmy GO Global porozmawialiśmy o funduszach, które mogą wkrótce powędrować do przedsiębiorców, tych mikro, małych i średnich.

Nas ekspert przez cały czas trwania programu starał się również odpowiedzieć na pytania naszych widzów. Podczas programu znaleźliśmy odpowiedzi na pytania m.in. takie jak: jakie inwestycje i działania będą finansowane w ramach KPO? Na jakiego typu projekty będzie można otrzymać dofinansowanie? Kiedy jest szansa na unijną pożyczkę, a kiedy na dotację? Jak się dobrze przygotować, aby otrzymać te pieniądze?

O swoich planach na rozwój opowiedział również Pan Ireneusz Bębęn, który wspólnie ze swoją żoną zdecydował się poprowadzić rodzinną pasiekę około 20 lat temu. Teraz Rodzinna Pasieka „Miody Napękowskie” może pochwalić bogatą ofertą, której obecnie sztandarowym produktem stały się miody spadziowe z drzew iglastych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

„WIECZÓR Z EKSPERTEM” jest to program z praktycznym i prostym językowym przekazem o tym, co czasem wydawać nam się może czarną magią – a mianowicie funduszach europejskich, nowych projektach i szeroko rozumianym rozwoju, który został stworzony wspólnie z firmą GO Global i jej ekspertami.

W cyklu spotkań połączonych z interakcją z widzami postaramy się przybliżyć tematykę rozpoczęcia swojego biznesu jak również tego, jak sięgnąć po duże pieniądze. Dowiemy się również, gdzie szukać pomocy w realizacji swoich biznesowych planów.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe