Burmistrz Staszowa odznaczony przez premiera za zasługi dla samorządu

Burmistrz Staszowa odznaczony przez premiera za zasługi dla samorządu Fot. Facebook / Leszek Kopeć

Podziel się:

Oceń:

Leszek Kopeć, burmistrz Staszowa podczas dzisiejszych uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie został uhonorowany Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Ważną odznakę burmistrzowi Staszowa wręczył premier Mateusz Morawiecki oraz minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński.

Data wręczenia tych wyjątkowych odznaczeń nie jest przypadkowa. To właśnie dziś - 27 maja - przypada Dzień Samorządu Terytorialnego. I jest on okazją do szczególnych podziękowań i wyróżnień dla samorządowców, którzy aktywnie działają na rzecz swoich lokalnych społeczności.

Tuż po zakończeniu uroczystości odznaczony Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego, Leszek Kopeć napisał na swoim profilu społecznościowym:

„Dzisiaj w Dniu Samorządowca spotkało mnie wielkie wyróżnienie. Z rąk Premiera Mateusza Morawieckiego otrzymałem Odznaczenie Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Dedykuje to odznaczenie współpracownikom i samorządowcom”.

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego została ustanowiona w czerwcu 2015 roku. Jest wyróżnieniem nadawanym za szczególne zasługi na rzecz samorządu terytorialnego. 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe