GOŚĆ TYGODNIA: Małgorzata Szczepańska: W szkole najważniejsze są klimat i podejście do ucznia

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Małgorzata Szczepańska, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie, w strukturach którego funkcjonuje Liceum Ogólnokształcące imienia Bartosza Głowackiego w Opatowie powiedziała, że w szkole młodzież z powodzeniem może rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Dyrektor placówki powiedziała, że Liceum Ogólnokształcące imienia Bartosza Głowackiego w Opatowie to szkoła z ogromną historią i bardzo dobrym zapleczem dydaktycznym.

- Oczywiście szkoła, to nie tylko mury, ale to co znajduje się wewnątrz. U nas, oprócz świetnych nauczycieli, w szkole mamy świetną atmosferę. Uczeń jest naszym partnerem, szanujemy go - mówi Małgorzata Szczepańska.

Według pani dyrektor, w liceum stawia się na rozwój osobisty ucznia. - To czego wymagamy podczas lekcji to jedno, ale najważniejsze, to rozwój zainteresowań i pasji młodego człowieka - zauważa.

Zapraszamy do obejrzenia programu.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe