PROGRAM.STUDIO: S. Latkowska I. Wiśniewska: Akcją "7 Wzgórz Sandomierza" chcemy zachęcić do podjęcia aktywności

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W PROGRAM.STUDIO z Sylwią Latkowską i Izabelą Wiśniewską rozmawiamy o akcji edukacyjnej, która zaproponowało Studio Treningu SLfit w Sandomierzu. Akcja ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcenie do włączenia aktywności fizycznej na co dzień.
Na czym polega akcja „7 Wzgórz Sandomierza”? W najbliższą sobotę, 22 maja członkowie, którzy należą do klubu SLfit, podejmą wyzwanie zdobycia 7 legendarnych sandomierskich wzgórz. Jak mówią zgodnie Panie, które dziś gościły u nas w studiu wydarzeniem chcą zachęcić do podjęcia aktywności.
 
Nasza prowadząca zapytała również o to jak po przerwie od aktywności wrócić do formy oraz o to jak zachęcać naszych bliskich do większej aktywności fizycznej.
 
Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe