Staszowska podstrefa ekonomiczna z ogromnym zainteresowaniem. Trwa budowa nowego zakładu

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Staszowska podstrefa ekonomiczna cieszy się zaufaniem przedsiębiorców, którzy coraz chętniej zakładają jak również rozwijają tam swoje firmy. Jak widać od kilku miesięcy kolejne działki pod inwestycje sprzedają się jak świeże bułeczki. Jak już informowaliśmy nowe zakłady już niebawem zostaną w tym miejscu stworzone, ale zanim nowe powstaną z naszą kamerą postanowiliśmy odwiedzić jedną już z urządzających się tam firm.

Jak przyznał na jednej z konferencji prasowej burmistrz Leszek Kopeć pozyskanie nowych inwestorów to dobry krok w stronę rozwoju nie tylko staszowskiej podstrefy ekonomicznej, ale również całego Staszowa. 

Firma Pana Grzegorza, którą odwiedziliśmy została założona w Staszowie kilka lat temu. Od samego początku zajmuje się  konstrukcjami stalowymi, jednak doświadczenie na rynku polskim jak i zagranicznym oraz dobra współpraca z kontrahentami wymusiła zmianę dotychczasowego profilu działalności i jej rozszerzenia. 
Obecnie staszowska firma zatrudnia 300 osób. Po uruchomieniu jednak hali produkcyjnej i biura w Grzybowie powstaną kolejne miejsca pracy. 

W staszowskiej podstrefie ekonomicznej w Grzybowie znajduje się w sumie 16 działek – uzbrojonych i z dobrym dojazdem. Obecnie strefa w Staszowie zagospodarowana jest w ponad 50 procentach. 

Karol Obitko | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe