"Zazieleńmy Polskę" w Staszowie. Zobacz co się działo w minioną sobotę

"Zazieleńmy Polskę" w Staszowie. Zobacz co się działo w minioną sobotę

Podziel się:

Oceń:

„Zazieleńmy Polskę” to tytuł akcji, która w minioną sobotę odbyła się w Staszowie. Wydarzenie skierowane było do działkowców, którzy otrzymali sadzonki kwiatów i krzewów do upiększenia swoich ogródków. Organizatorem sobotniej akcji było Stowarzyszenie Polska 2050.

Spotkaniu przewodniczył Jarosław Kos wraz z Leszkiem Walczykiem, Małgorzatą Człowiekowską oraz Grzegorzem Forkasiewiczem. Podczas akcji wolontariusze Polska 2050 prowadzili rozmowy na tematy bieżących potrzeb,  idei działań ekologicznych oraz działalności organizacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

- To już druga taka akcja w Staszowie.  Pierwsza odbyła się 25 kwietnia, podczas której rozdawane były sadzonki drzew. Obie akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem,  co świadczy o potrzebie organizacji kolejnych takich spotkań – mówi Jarosław Kos lider Polska 2050 na terenie powiat staszowskiego. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgodnie z  zapowiedziami organizatorów akcji na terenie Staszowa podobne wydarzenia w przyszłości również będą organizowane, o czym z pewnością Państwa również poinformujemy. 

Karol Obitko | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe